Costas Masseras ρώτησε πριν 1 έτος

καλημέρα και χρόνια πολλά
έχω προβλημα εγκαταστασης προγραμματων νικον nxd στα windows 10
σε δεξί κλικ πάνω στο αρχειο εγκαταστασης μου βγάζει αυτο το σφαλμα 0x80070057 αυτο συμβαινει μονο στα συγκεκριμμενα προγραμματα της ΝΙΚΟΝ

5 Απαντήσεις

Γιώργος Τράντζας Staff απάντησε πριν 1 έτος

Καλησπέρα Κώστα και καλές γιορτές! Δοκίμασες να το εγκαταστήσεις ως διαχειριστής (δεξί κλικ -> εκτέλεση ως διαχειριστής);

Costas Masseras απάντησε πριν 1 έτος

Καλησπέρα Γιώργο,το δοκίμασα και αυτό  ,και κατέβασα αρκετές φορές το προγραμμα

Costas Masseras απάντησε πριν 1 έτος

Το αστειο ειναι οτι σε ενα μετριο λαπ τοπ μπορει να εγκατασταθει ενω στο desktop mμε τιποτα

Deleted User απάντησε πριν 1 έτος

Ίσως να λείπουν κάποια codecs από το pc σου (κάτι παρόμοιο με τους drivers)  Δες επίσης αν θέλουν κάποιο update οι drivers της κάρτας γραφικών σου.

Βρήκα κάπου μία παρόμοια ερώτηση αλλά χωρίς λύση. Καλύτερα μίλα με την Canon

https://www.nikon.gr/el_GR/footers/contact_us.page

Γιώργος Τράντζας Staff απάντησε πριν 1 έτος

Έχει εγκαταστήσει όλες τις διαθέσιμες ενημερώσεις; Μήπως υπάρχει κάποιο θέμα με τον δίσκο, πχ δεν υπάρχει αρκετός χώρος;