Anne Boris ρώτησε πριν 11 μήνες

ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΠΑΙΔΙΆ ΘΑ ΉΘΕΛΑ ΝΑ ΚΑΝΩ ΜΙΑ ΕΡΩΤΗΣΗ ΠΑΡΑΚΑΛΏ ΨΑΧΝΩ ΝΑ ΒΡΩ ΘΉΚΗ WALLET CASE ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΒΡΩ ΜΠΟΡΕΊΤΕ ΝΑ ΒΟΗΘΗΣΕΤΕ ΕΊΝΑΙ ΓΙΑ ΑΥΤΌ ΤΟ ΜΟΝΤΈΛΟ https://www.kotsovolos.gr/mobile-phones-gps/mobile-phones/smartphones/269585-smartphone-oppo-a96-128gb-starry-black

4 Απαντήσεις

Γιώργος Λάνδρου Staff απάντησε πριν 11 μήνες

Καλησπέρα, θα σε ενδιέφερε η αγορά μιας τέτοιας θήκης από το εξωτερικό?

game emag1 απάντησε πριν 11 μήνες

[Τις ερωτήσεις σχετικά με αγορές τις απαντούν αποκλειστικά οι συντελεστές του PCsteps]

Anne Boris απάντησε πριν 11 μήνες

ΓΕΙΑ ΣΟΥ ΦΊΛΕ ΓΙΏΡΓΟ ΔΕΝ ΜΕ ΠΕΙΡΆΖΕΙ ΚΑΘΌΛΟΥ

Γιώργος Λάνδρου Staff απάντησε πριν 11 μήνες

Καλησπέρα, θα μπορούσες να δεις αυτήν εδώ.