Όλες οι Ερωτήσεις στο PCstepsΚατηγορία: Windows1.- MUZAOD APP player 1.-Daemonu.exe ΕΙΝΑΙ ΕΠΙΚΙΝΔΥΝΑ ΓΙΑ ΤΟΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΗ?
Nikolovgenis Gerasimos ρώτησε πριν 8 έτη

Καλό απόγευμα
Εξερευνόντας το τείχος προστασίας στον υπολογιστή μου διαπίστωσα ότι στις εξαιρέσεις υπάρχουν  μεταξύ άλλων 2 προγράμματα.  1.-  MUZAOD APP  player    1.-Daemonu.exe   100%  ΔΕΝ  τα έβαλα εγώ  στις εξαιρέσεις.  Σας  παρακαλώ πολύ μπορείτε  να μου πείτε κατα πόσο επικίνδυνα είναι τα ανωτέρω 2 προγράμματα  για το σύστημα??  (ΗΔΗ  τα  ξετσεκάρισα  απο τις εξαιρέσεις)

1 Απαντήσεις

Υποστήριξη PCsteps (Νίκος) απάντησε πριν 8 έτη

Το 1ο είναι από κάποιον player της samsung νομίζω και είναι ακίνδυνο, το ίδιο ισχύει και για το 2ο το οποίο είναι το update της Nvidia