Όλες οι Ερωτήσεις στο PCstepsΚατηγορία: Windows1 PC ME 2 Ή ΠΑΡΑΠΑΝΩ ΧΡΗΣΤΕΣ
Pantelis Avanidis ρώτησε πριν 8 έτη

Καλημερα Αγγελε

Εχουμε ενα PC που τρεχει ενα εταιρικο προγραμμα σε καποιο γραφειο και θελω στο ιδιο μηχανημα να συνδεθει και αλλος χρηστης απο αλλον χωρο (πχ αποθηκη στο υπογειο) χωρις ομως την χρηση software (πχ teamviewer), δεν μας ενοχλει το μηκος καλωδιων για οθονη πληκρολογιο & ποντικι, απλα νε μπορει και ο δευτερος χρηστης να εχει προσβαση στο προγραμμα χωρις ομως να εχει "κουτι" στον χωρο του.
Ειναι εφικτο κατι τετοιο?

Ευχαριστω εκ των προτερων

1 Απαντήσεις

Υποστήριξη PCsteps (Νίκος) απάντησε πριν 8 έτη

Όχι, ακόμα και να έβρισκες  καλώδια τέτοιου μήκους για οθόνη πληκτρολόγιο ποντίκι που θα τα συνδέσεις;