Bill Kormas ρώτησε πριν 8 έτη

http://imgur.com/HD7BacP
Αυτό συμβαίνει από τότε που αναβάθμισα από 8.1 στα 10....
Για κάποιο λόγο η απόδοση του υπολογιστή δεν χειροτερεύει (σέρνεται κτλ), ούτε αρχίζουν να στρίβουν οι ανεμιστήρες σαν τρελοί.
Για ιό δεν είμαι σίγουρος, πιστεύω ότι πρόκειται για προγράμματα που χρησιμοποιεί τα Windows, καθώς δε μπορώ να τα τερματίσω (βγαίνει το κλασσικό μήνυμα, "ΠΡΟΥΣΟΥΧΗ ο τερματισμός αυτού του προγράμματος θα σακατέψει το πισί κτλ) Επίσης έχω το Bitdefender.
Υπάρχει κάτι που μπορώ να κάνω για αυτό;

1 Απαντήσεις

Υποστήριξη PCsteps (Νίκος) απάντησε πριν 8 έτη

Αν έκανες τώρα την αναβάθμιση, περίμενε μερικές ημέρες να γίνουν τα πρώτα updates και μετά θα είναι οκ