Dimitris Dimitriou ρώτησε πριν 5 έτη

Καλησπέρα. Θέλω να ρωτήσω εάν η gigabyte gtx 1050 ti G1 μπορεί να λειτουργήσει σε προγράμματα της Adobe και davinci resolve

7 Απαντήσεις

Γιώργος Λάνδρου Staff απάντησε πριν 5 έτη

Καλησπέρα Δημήτρη, σίγουρα η συγκεκριμένη κάρτα δεν είναι για video edit, αλλά μπορεί μέχρι ένα σημείο να σε καλύψει.. Με προγράμματα τύπου photoshop δεν θα έχεις κανένα πρόβλημα..

Dimitris Dimitriou απάντησε πριν 5 έτη

Έρχεται να προτείνετε μια κάρτα γραφικών για video editing και gaming στα ίδια λεφτά.

Γιώργος Λάνδρου Staff απάντησε πριν 5 έτη

Σε αυτά τα χρήματα δεν μπορείς να βρεις μία καλή κάρτα για video editing...πάντως με λίγο κόπο θα κάνεις τη δουλειά σου.. λίγο καλύτερη είναι αυτή εδώ.

Dimitris Dimitriou απάντησε πριν 5 έτη

Η gigabyte radeon rx 580 8gb  κάνει;

Γιώργος Λάνδρου Staff απάντησε πριν 5 έτη

Ναι, είναι λίγο καλύτερη από την 1050Τi.

Dimitris Dimitriou απάντησε πριν 5 έτη

Οκ. Ευχαριστώ .Έχω και μια τελευταία ερώτηση να πάρω την gigabyte rx 580 8g η την 1650 4g;

Γιώργος Λάνδρου Staff απάντησε πριν 5 έτη

Η rx580 είναι σαφώς καλύτερη. Ρίξε μία ματιά και εδώ.