Ace Shoot ρώτησε πριν 5 έτη

Πόσα αξίζει να δώσεις για μια 1070ti;

4 Απαντήσεις

Γιώργος Τράντζας Staff απάντησε πριν 5 έτη

Καλησπέρα,
Σε ποια ακριβώς έκδοση της 1070 ti αναφέρεσαι; Γενικά οι τιμές είναι σταθερές, οπότε δεν έχει και τόσο νόημα η ερώτηση.

Ace Shoot απάντησε πριν 5 έτη

Καλησπέρα!
Δεν ήμουν σαφής, έχεις δίκιο.
Αναφέρομαι στην υλοποίηση της gigabyte ή της msi..
Επιπλέον θέλω να ρωτήσω ποια από τις δύο εσείς προτείνετε.. από την πλευρά μου , πιστεύω ότι η υλοποίηση της gigabyte παίζει να είναι λίγο καλύτερη γιατί παρέχει τρία ανεμιστηράκια αντί για δύο..

Γιώργος Τράντζας Staff απάντησε πριν 5 έτη

Αν μιλάμε για τις ίδιες υλοποιήσεις, επέλεξε την Gigabyte, καθώς έχει γίνει overclocked στα 1721 MHz, ενώ η Msi τρέχουν στα 1607 MHz.
Από άποψη ψύξης και οι δύο κάρτες είναι εξίσου καλές. Δεν θα έχεις πρόβλημα.

Ace Shoot απάντησε πριν 5 έτη

Καλώς! Σε ευχαριστώ πολύ!