Jimmy Angelidis ρώτησε πριν 7 έτη

Καλησπέρα! ψάχνω να αγοράσω ένα ελαφρύ, σχετικά οικονομικό ταμπλετ 11.6 για τα ταξίδια, κατά 90% για σερφάρισμα δλδ, και ελάχιστο livestream (εάν είναι δυνατό).Το μπάτζετ που υπολογίζω ότι μπορώ να διαθέσω είναι 250-280 ευρώ. Τί προτείνετε για αυτά τα χρήματα?
ευχαριστώ

1 Απαντήσεις

Άγγελος Κυρίτσης Staff απάντησε πριν 7 έτη

Καλησπέρα φίλε μου. Υποθέτω πως ενδιαφέρεσαι για laptop όπως αναφέρεις στον τίτλο, και εκ παραδρομής γράφεις για tablet στο κείμενο.
Αυτό είναι αρκετά καλή επιλογή, είναι ένα από τα λίγα μοντέλα στην κατηγορία που κινείσαι με 4GB RAM.