Antonis kapellas ρώτησε πριν 2 έτη

έχω κάνει έναν κοινόχριστο φάκελο για το δίκτυό μου αλλά οι ταχύτητες είναι αργές (11μβ/σ) υπάρχει κάτι που μπορώ να κάνω?

(ssd: Kingston A400 SSD 240GB 2.5'') (laptop: compaq cq58) (OS: windows 10 home)
(προσωπική χρήση)

2 Απαντήσεις

Γιώργος Λάνδρου Staff απάντησε πριν 2 έτη

Καλησπέρα Αντώνη, δεν θεωρώ ότι τα 11mb/s είναι χαμηλή ταχύτητα...ίσα ίσα το αντίθετο..

Antonis kapellas απάντησε πριν 2 έτη

δεν λέω για κατέβασμα αρχείων, λέω για μεταφορά αρχείων με lan σε έναν υπολογιστή στο ίδιο δίκτυο... Σαν ένα NAS