Όλες οι Ερωτήσεις στο PCsteps128gb λαπτοπ ?αξίζει?
Thanasis Bitzios ρώτησε πριν 6 έτη

Exω δει πολλά λάπτοπ με καλούς επεξεργαστές i5,i7, με 4-8gb ram αλλά με 128gb ή 256gb ssd .Tα 128gb για κάποιον που θέλει λάπτοπ για απλή χρήση γραφείου είναι αρκετά ή θα χρειαστεί στο μάλλον αναβάθμιση ή κάποιος σκλήρος δίσκος εξωτερικός;Αξίζει η αγορά λάπτοπ με 128gb?

2 Απαντήσεις

Άγγελος Κυρίτσης Staff απάντησε πριν 6 έτη

Καλησπέρα Θανάση,
Τα 128 GB είναι αρκετά για τους περισσότερους χρήστες. Κυρίως αυτοί που ενδιαφέρονται για απαιτητικό gaming θα έχουν θέμα, καθώς στα σύγχρονα παιχνίδια, ειδικά σε ΑΑΑ τίτλους, η εγκατάσταση μπορεί να πάρει πάνω από 100GB.

Thanasis Bitzios απάντησε πριν 6 έτη

Σε ευχαριστώ πολύ για την άμεση ανταπόκριση σου !