Όλες οι Ερωτήσεις στο PCstepsΚατηγορία: Android Κινητά/Tablet17 Οκτωβρίου, 2023 – Σεταρισμένο Kodi του PCsteps
vag ego ρώτησε πριν 7 μήνες

Έτοιμο Ελαφρύ Kodi Nexus Για Όλους Με Ένα Κλικ – Ρυθμισμένα Addons Για Ταινίες/Σπορ/Υπότιτλους.

Για TV Box  με  Android 11 το workaround με τρίτο apk, τον File Commander.

Ευχαριστώ πολύ  εκ των προτέρων.

1 Απαντήσεις

Άκης Τίγκας απάντησε πριν 7 μήνες

Καλησπέρα, τελικά λόγω του ότι είναι αρκετές οι ενέργειες, Θα το δημοσιεύσουμε αυτή την εβδομάδα (Τρίτη 23/10 ή Τετάρτη 24/10) ως αυτόνομο άρθρο με οδηγίες βήμα προς βήμα αλλά και GIFs.