Deleted User ρώτησε πριν 2 έτη

Θα αγοράσω έναν 12600 και θέλω να τον συνδιάσω με μία

Be Quiet Pure Rock 2 Black

έρχετε με bracket 1700;;; ή άν πρέπει να πάρω μπορώ να το πάρω απο ελλάδα;;;

4 Απαντήσεις

Γιώργος Τράντζας Staff απάντησε πριν 2 έτη

Καλημέρα φίλε μου

Στο manual αναφέρεται ότι περιλαμβάνεται ένα backplate για Intel, αλλά δεν αναφέρεται συγκεκριμένα σε socket.

Εδώ βλέπω ότι για το 1700 socket παραγγέλνεις χωριστά το bracket απευθείας από τη Be Quiet.

Deleted User απάντησε πριν 2 έτη

Γνωρίζετε Ή τουλάχιστον μπορείτε να υποθέσετε περίπου πόσο καιρό θα κάνει να έρθει???

Γιώργος Τράντζας Staff απάντησε πριν 2 έτη

Το άρθρο γράφει μέχρι 2 εβδομάδες. Δεν ξέρουμε από που τα στέλνουν, οπότε δεν μπορούμε να κάνουμε κάποια εκτίμηση.

Deleted User απάντησε πριν 2 έτη

Okay εντάξει το παραγγείλω και έναν δύο μήνες πριν Οπότε Λογικά θα έχει έρθει