Δαβίδ Μπαμπές ρώτησε πριν 4 έτη

Καλησπέρα στην δουλειά αγοράσαμε ένα pc τέρας για heavy workflow/multitasking (threadripper 2990wx / msi RTX 2080Ti gaming x trio) αλλά μου freezer  το pc σε άκυρες στιγμές και αυτό που βλέπω στο  task manager είναι -1% GPU usage Μήπως γνωρίζετε κάτι από αυτού του θέματος?

1 Απαντήσεις

Γιώργος Τράντζας Staff απάντησε πριν 4 έτη

Καληπέρα Δαβίδ

Πρώτη φορά ακούω να εμφανίζεται αρνητική τιμή σε κάποιον πόρων στη διαχείριση εργασιών.

Δοκίμασε να εγκαταστήσεις από την αρχή τους drivers της κάρτας γραφικών. Επίσης, αν έχεις τη δυνατότητα για format, είναι ακόμα καλύτερο.