kostas kostas1 ρώτησε πριν 8 έτη

Καλησπέρα .

Έχω ένα πρόβλημα με το κινητό sumsumg galaxy s3 neo , για κάποιο λόγο πατώ το εικονίδιο για τα δεδομένα και δεν μου ανοίγει τα δεδομένα ούτε μου εμφανίζετε το εικονίδιο 3g , H , H+ κλπ ενώ έχω πολλά MB διαθέσιμα. Το πρωί μια χαρά έμπαινε ενώ το απόγευμα το έπαθε αυτό.Και κάτι άλλοΈχω έναν εκτυπωτή hp laserjet 1020 και θα ήθελα εάν γίνετε κάπως να δω σε τι στάθμη βρίσκονται τα μελανιά.

Ευχαριστω!!

3 Απαντήσεις

Υποστήριξη PCsteps (Νίκος) απάντησε πριν 8 έτη

Δοκίμασε να απενεργοποιήσεις το wifi πρώτα

Μπορείς να το δεις από την βοηθητική εφαρμογή της Hp, αν δεν την έχεις κατέβασε το utility από εδώ

http://support.hp.com/us-en/drivers/selfservice/HP-LaserJet-1000-Printer-series/439423/model/439428

kostas kostas1 απάντησε πριν 8 έτη

Το κατέβασα το Utility αλλά από τι κατάλαβα αυτό είναι για να σου επιδιορθώνει τυχόν προβλήματα εάν υπάρχουν στον εκτυπωτή . Κάτι για την στάθμη των μελανιών δεν βρήκα .