Όλες οι Ερωτήσεις στο PCstepsΚατηγορία: Windows2 διαφορετικες συνδεσεις στο ιδιο pc
Christos Kakazianis ρώτησε πριν 7 έτη

Καλησπέρα στην απίστευτη ομάδα θα ήθελα να κάνω μία ερώτηση. Θέλω να συνδέσω 2 εφαρμογές με δύο διαφορετικές συνδέσεις. Παραδείγματος χάρη θα ήθελα δύο διαφορετικοί περιηγητές να έχουμε Δύο διαφορετικές συνδέσεις στο ίντερνετ η μία να είναι USB και οι άλλη μέσω lan. Όσο και να έχω ψάξει δεν έχω βρει απάντηση και σκέφτηκα να γράψω εδώ μήπως μπορέσετε και με βοηθήσετε. Καλή συνέχεια στην απίστευτη δουλειά που κάνετε

1 Απαντήσεις

Γιώργος Λάνδρου Staff απάντησε πριν 7 έτη

Καλησπέρα Χρήστο δεν νομίζω ότι είναι εφικτό αυτό που θες. Μπορείς να δοκιμάσεις να δημιουργήσεις δεύτερο χρήστη, ή να χρησιμοποιήσεις άλλο browser.