Νικος Γκαντινας ρώτησε πριν 9 έτη

ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΠΑΙΔΙΑ ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΡΩΤΗΣΩ ΑΜΑ ΥΠΑΡΧΕΙ ΤΡΟΠΟΣ ΝΑ ΣΥΝΔΕΣΩ ΣΤΟ ΤΑBLET WIFI STICK ΓΙΑ ΝΑ ΠΙΑΝΩ ΙΝΤΕRNET  (1 ΕΡΩΤΗΣΗ) ΚΑΙ ΑΥΤΟ ΤΟ ΜΗΧΑΝΗΜΑΤΑΚΗ http://www.e-shop.gr/tp-link-tl-wa854re-300mbps-universal-wifi-range-extender-p-PER.612717 ΜΠΟΡΕΙΤΕ ΝΑ ΜΟΥ ΠΕΙΤΕ ΠΩΣ ΝΑ ΤΟ ΣΥΝΔΕΣΩ ΠΡΟΣΠΑΘΗΣΑ ΜΕ ΤΩΝ ΠΡΩΤΟ ΤΡΟΠΟ ΑΛΛΑ ΤΙΠΟΤΑ ΑΜΑ ΜΠΟΡΕΙΤΕ ΒΟΗΘΗΣΤΕ ΜΕ ΣΑΣ ΠΑΡΑΚΑΛΩ

2 Απαντήσεις

Υποστήριξη PCsteps (Νίκος) απάντησε πριν 9 έτη

Είσαι σίγουρος ότι δεν έχει ήδη wifi το tablet σου;
Για την 2η ερώτηση δες εδώ

Akis Sir απάντησε πριν 9 έτη

Από ότι κατάλαβα έχει USB στικάκι το οποίο παίρνει κάρτα σιμ για να πιάνει 3G, και αυτό θέλει να συνδέσει στο τάμπλετ. Το ίδιο το τάμπλετ εννοείται ότι υποστηρίζει wifi, απλά δεν έχει υποδοχή για κάρτα σιμ.