gaming4you . ρώτησε πριν 9 έτη

λοιπον ειχα ξαναρωτησει πριν λιγο καιρο για σχεδον το ιδιο πραγμα
θελω να βαλω δευτερη ram στο pc αλλα δεν προλαβα την ιδια λογο εξαντλησης αποθεματων. Βρηκα μια αλλη της corsair με ακριβως ιδια mhz, voltage, timmings, μεγεθος, και ιδιο τυπο ram με αυτην που ηδη εχω.
η μονη διαφορα τους ειναι στην μαρκα. Αυτην που εχω ειναι της teamgroup και αυτην που βρηκα της corsair.
ξερεται μηπως αν θα εχουν καποιο προβλημα να λειτουργησουν μαζι?
αυτην ειναι η ram που περιγραφω : http://www.plaisio.gr/ypologistes-anavathmisi/anavathmisi-ypologisti/mnimes-ram/Corsair-RAM-DDR3-4GB-Dimm-1333MHz-XMS3-CMX4GX3M1A1333C9.htm

2 Απαντήσεις

Υποστήριξη PCsteps (Νίκος) απάντησε πριν 9 έτη

Θα είναι εξαιρετικά σπάνιο να αντιμετώπισεις κάποιο πρόβλημα.

gaming4you . απάντησε πριν 9 έτη

ευχαριστω για την βοηθεια