Όλες οι Ερωτήσεις στο PCstepsΚατηγορία: Ερωτήσεις2 Διαφορετικοι Δισκοι Θελω Να Τους Κανω 1
Antonis DJ ρώτησε πριν 7 έτη

Γειά σας,

Έχω μια ερώτηση. Επειδή έχω 2 Δίσκους όπως θα δείτε και στη φωτογραφία http://imgur.com/hEJBuF6 , θέλω να διαγράψω τον " Ε: " και να τους κάνω 1. Γίνεται αυτό? Να κάνω " Delete Volume " και θα πάει στον " C: " ? Και αν το κάνω θα διαγραφτούν τα αρχεία που έχω μέσα?

Ευχαριστώ για τον χρόνο σας! ;)

2 Απαντήσεις

Έλενα Σωτήρη Staff απάντησε πριν 7 έτη

Καλησπέρα.
Δεν γίνεται αυτό, γιατί είναι δύο φυσικοί δίσκοι. Αν επρόκειτο για διαμερίσματα στον ίδιο δίσκο, θα μπορούσες να τα σβήσεις και να τα κάνεις ένα. Επίσης, αν κάνεις delete volume θα χάσεις και τα αρχεία σου.

Antonis DJ απάντησε πριν 7 έτη

Ααα ωραια ευχαριστω! :)