Γρηγόρης Τσερέβκο ρώτησε πριν 2 έτη

καλησπερα, εχω 2 δισκους εναν hdd και εναν ssd τον οποιον ssd τον πηρα προσφατα και θελω να περασω καποια μεγαλα αρχεια (παιχνιδια και εφαρμογες) απο τον hdd στον ssd υπαρχει καπιος ευκολος τροπος η πρεπει να κανω unistall/reinstall? . Και επισης οταν κατεβαζω κατι καινουριο παει απευθιας στον hdd χωρις να εχω καποια επιλογη για το που να κατεβει και σε ποιων δισκο να τρεχει. Και ποια διαδικασια πρεπει να κανω για να περασω τα windows απο τον hdd στον ssd?

1 Απαντήσεις

Γιώργος Τράντζας Staff απάντησε πριν 2 έτη

Καλησπέρα Γρηγόρη

Για την μεταφορά προγραμμάτων μπορείς να ρίξεις μια ματιά στον οδηγό μας εδώ. Για μεταφορά των Windows δες τον οδηγό μας εδώ.

Από τις ρυθμίσεις του browser σου μπορείς να αποθηκεύσεις που θες να αποθηκεύονται τα αρχεία. Επίσης, μπορείς να επιλέξεις να σε ρωτάει κάθε φορά.