Όλες οι Ερωτήσεις στο PCstepsΚατηγορία: Windows2 ενοχλητικα παραθυρα σε win 7
John Crypto ρώτησε πριν 9 έτη

γεια σε ολα τα μελη του pcsteps ,
εδω και αρκετο καιρο οταν ανοιγω τον υπολογιστη μου εμφανιζονται καθε φορα 2 παραφυρα .
1)εχει ως τιτλο runddl και μου λεω για καποιο σφαλμα παρολο που εχω διαγραψει την εφαρμογη συνεχιζει να μου το βγαζει
2)εχει τιτλο microsoft licecam και μου λαει να κανω install το windows live messenger αυτο το παραθυρο εμφανιζεται κμετα την εκινηση του υπολογιστη μαζι με το αλλο παραθυρο αλλα μου εμφανιζεται και κατα την διαρκεια μου εχω ανοιχτο τον υπολογιστη

1 Απαντήσεις

Υποστήριξη PCsteps (Νίκος) απάντησε πριν 9 έτη

Θα πρέπει να ανεβάσεις τις φώτο από τα παράθυρα που σου βγάζει ή να γράψεις ακριβώς τα μηνύματα που βγάζει.