Όλες οι Ερωτήσεις στο PCstepsΚατηγορία: Προγράμματα / Software2 λειτουργικά συστήματα στον ιδιο σκληρο δισκο.
KoGaMa Gamer ρώτησε πριν 3 έτη

Καλησπερα. Θελω να κατεβασω τα windows 11 αλλα να εχω και τα windows 10. Δηλαδη καθε φορα που ανοιγει ο υπολογιστης να εχω να διαλεξω λειτουργικο. Εχω καπου στα 180Gb ελεφθερα. Εχω ηδη εγγατεστημανα και αγορασμενα τα windows 10 pro.A, επισης, θα ειναι δωρεαν?

1 Απαντήσεις

Γιώργος Τράντζας Staff απάντησε πριν 3 έτη

Καλημέρα φίλε μου

Τα Windows 11 δεν έχουν κυκλοφορήσει ακόμα, ούτε καν έχουν ανακοινωθεί επίσημα.

Το ISO που έχει διαρεύσει είναι οκ αν απλά θέλεις να κάνεις μια δοκιμή σε εικονική μηχανή. Σε καμία περίπτωση δεν προτείνουμε να τα εγκαταστήσεις κανονικά.