Markos Kalligiannis ρώτησε πριν 7 έτη

Καλησπέρα σας έχω ένα θέμα που ειναι το εξής : Έχω ένα Notebook asus με χωρητικότητα 30G ενσωματωμένο  έβαλα λοιπόν ένα  επιπλέον σκληρό 100G σε υποδοχή που είχε και θέλησα να περάσω τα windows 7 έτσι ώστε να έχω 2 λειτουργικά το πρόβλημα ειναι ότι  κάνω τις ρυθμίσεις για να κάνω Boot από USB  ενώ μου το διαβάζει το setup τον windows  δεν λειτουργούν(USB)  κατά συνεπεία δεν βρίσκει τους drivers  πως μπορώ να το λύσω αυτό? ευχαριστώ πολύ .
Με εκτιμηση Μάρκος

4 Απαντήσεις

Γιώργος Λάνδρου Staff απάντησε πριν 7 έτη

Καλησπέρα, το πρόβλημα σου είναι στην εγκατάσταση των Windows? Πες μας επίσης το μοντέλο του laptop σου..

Markos Kalligiannis απάντησε πριν 7 έτη

Καλημερα να εχω προβλημα στην εγκατασταση των Windows.
Το μοντελο εινα ASUS F402S notebook με bios version 1007.I10E402SA.003

Γιώργος Λάνδρου Staff απάντησε πριν 7 έτη

Τον επιπλέον δίσκο που τον τοποθέτησες ?

Markos Kalligiannis απάντησε πριν 7 έτη

οκ τώρα τις βλέπω όλα οκ .
τον τοποθέτησα σε υποδοχή που είχε από πίσω .