Dimitris ρώτησε πριν 7 έτη

Καλημέρα σας. Εχω να κανω 2 ερωτήσεις προς την διαχείριση του site.
1 Οταν λαμβάνω μαιλ από μια ερώτηση που παρακολουθώ, το μαιλ απευθύνετε σε αυτόν που εχει κάνει την ερώτηση και οχι σε μένα που το έλαβα. Δεν ξέρω αν υπάρχει δυνατότητα να διορθωθεί αυτό.

2 Όταν θέλω να απαντήσω κάπου μου ζητάει να συνδεθώ με κάποιο λογαριασμό η να κάνω εγγραφή η σύνδεση στο pcsteps. Από που θα κανω εγγραφη?? Υπάρχει κάπου το λινκ και δεν το βλέπω?

3 Απαντήσεις

Έλενα Σωτήρη Staff απάντησε πριν 7 έτη

Καλησπέρα.
Σύνδεση κάνεις με τον λογαριασμό σου από τα social media που φαίνονται ακριβώς από κάτω.
Για την πρώτη σου ερώτηση θα το ελέγξουμε και θα σε ενημερώσουμε σύντομα.

Dimitris απάντησε πριν 7 έτη

A οκ, απλά το (πρέπει να είσαι συνδεδεμένος στο pcsteps η να εγγραφείς για να κάνεις μια ερώτηση) που υπάρχει με τα έντονα γράμματα κάπου μπερδεύει!
Ίσως καλύτερο θα ήταν το (πρέπει να είσαι συνδεδεμένος στο pcsteps η να εγγραφείς μέσω των social media για να κάνεις μια ερώτηση)

Άγγελος Κυρίτσης Staff απάντησε πριν 7 έτη

Το plugin για τις ερωτήσεις δεν έχει δυνατότητα να στέλνει με το δικό σου όνομα.