aggelos nikolaidis ρώτησε πριν 4 έτη

Καλησπερα, εχω πλεον 2 οθονες και σκεφτομαι να τις αξιοποιήσω και τις 2.. Καποιες φορες κανω streaming και θα μου ειναι αρκετα χρησιμη η δευτερη οθόνη για το τσατ, ωστοσο καμια φορα θέλω να συγκρίνω τις 2 οθονες απο αποψη panel και διαφορα των χερτζ (η μια 60 η αλλη 144).. Το προβλημα μου ειναι οτι η μια εχει αναλυση 1920 χ1080 και η αλλη 1280 χ720.. Οταν βαζω την ρυθμιση να δειχνει το ιδιο, η μικρη οθονη κανει flickering και τρελο shake λογω της ανάλυσης.. Μπορω να τις βαλω και τις 2 1280 χ 720 αλλα αναρωτιόμουν αν με καποιο τροπο μπορω να εχω στην μια 1280 και την αλλη 1920 και να δειχνουν το ιδιο πραγμα

1 Απαντήσεις

Γιώργος Λάνδρου Staff απάντησε πριν 4 έτη

Καλησπέρα Άγγελε, ποια κάρτα γραφικών διαθέτεις; Επίσης, ρίξε μία ματιά και εδώ μήπως υπάρχει κάτι που δεν έχεις λάβει υπόψιν σου.