themis m ρώτησε πριν 3 έτη

καλησπέρα έχω μια εταιρεία και θέλω στον υπολογιστή που έχω να βάλω μια δεύτερη οθόνη που να λειτουργεί ανεξ΄'αρτητη σαν δεύτερος υπολογιστής ουσιαστικά χωρίς να πάρω δεύτερο υπολογιστή. γίνεται να βάλω 2 οθόνες στον έναν υπολογιστή και να κάνει η κάθε μία διαφορετικά πράγματα σαν δεύτερος υπολογιστής σε εταιρεία ή η μόνη λύση είναι ένας δεύτερος υπολογιστής;

1 Απαντήσεις

Γιώργος Λάνδρου Staff απάντησε πριν 3 έτη

Καλησπέρα Θέμη, εάν χρειάζεσαι δεύτερο υπολογιστή για να το χρησιμοποιεί ταυτόχρονα κάποιος άλλος θα πρέπει απλά να πάρεις έναν δεύτερο υπολογιστή...εάν απλά θες εάν δεύτερο λειτουργικό σύστημα για να το χρησιμοποιείς παράλληλα με τον ήδη υπάρχον μία λύση είναι να εγκαταστήσεις μία εικονική μηχανή την οποία μπορείς να προβάλεις στη δεύτερη οθόνη..