Όλες οι Ερωτήσεις στο PCsteps2 οθόνες 1 ενιαίο wallpare
Olga Apostolidou ρώτησε πριν 7 έτη

Ηθελα να ρωτησω εαν ειναι δυσκολο να χακαρει καποιος το προφιλ στο φεισμπουκ και να μαθει ολα οσα εχω μεσα πχ λιστα φιλων ,αγαπημενα,ποια προφιλ επισκεπτομαι κλπ.Επισης ειναι δυνατον ακομη και τωρα που σας γραφω αυτην την ερωτηση να παρακολουθει τον υπολογιστη μου;

3 Απαντήσεις

Deleted User απάντησε πριν 7 έτη

Όλγα, σου απάντησε ο Γιώργος Τράντζας εδώ.Γιατί ξαναέκανες την ερώτηση ?
https://www.pcsteps.gr/ask/questions/%cf%87%ce%b1%ce%ba%ce%b5%cf%81%cf%82/

Deleted User απάντησε πριν 7 έτη

Άλλο είναι να παρακολουθεί κάποιος το προφίλ σου στο facebook, κι άλλο τον υπολογιστή σου.Δες αυτά τα δύο άρθρα.
http://pcpas.com/%CF%80%CF%89%CF%82-%CE%B8%CE%B1-%CE%BE%CE%AD%CF%81%CF%89-%CE%B1%CE%BD-%CF%80%CE%B1%CF%81%CE%B1%CE%BA%CE%BF%CE%BB%CE%BF%CF%85%CE%B8%CE%B5%CE%AF-%CE%BA%CE%AC%CF%80%CE%BF%CE%B9%CE%BF%CF%82-%CF%84%CE%BF/

https://www.google.gr/amp/m.wikihow.com/Detect-a-Remote-Access-to-My-Computer%3famp=1

Γιώργος Τράντζας Staff απάντησε πριν 7 έτη

Καλησπέρα Όλγα,
Τι σχέση έχει η ονομασία της ερώτησης με την ίδια την ερώτηση;
Όπως είπε και ο Δημήτρης είναι διαφορετικό πράγμα η παραβίαση του προφιλ και διαφορετικό η παρακολούθηση του υπολογιστή σου.
Στην πρώτη περίπτωση θα πρέπει να αλλάξεις κωδικό και να επιλέξεις να αποσυνδεθείς από τις υπόλοιπες συσκευές. Για σιγουριά μπορείς να ενεργοποιήσεις και την αποστολή μοναδικού κωδικού στο κινητό σου κάθε φορά που συνδέεσαι.
Όσο αφορά το δεύτερο, θα πρέπει να ελέγξεις τον υπολογιστή σου με κάποιο Antivirus και να ελέγξεις τις εφαρμογές παρασκηνίου. .