Όλες οι Ερωτήσεις στο PCsteps2 ερωτησεις γενικες
Ιορδάνης Αδ ρώτησε πριν 9 έτη

Καλησπερα παιδιά!
Πρωτον Θα ήθελα να μου προτείνεται κάποιον ssd δίσκο . Έκανα ερευνα αγοράς απλά θέλω και την άποψή σας,μιλάω για 250 gb + ανω και τιμές οχι πολυ πανω απο τα εκατό ευρώ.

Και δευτερον θα απευθυνθω προς τον Άγγελο και τους διαχειριστες για το προβλημα των ερωτησεων,εξακολουθει το προβλημα με τα email που λεγαμε προχθες.Σήμερα ξαναεκανα εγγραφή σαν VIP μηπως διορθωθεί αλλά δεν νομίζω . Σε περίπτωση που συνεχιστεί να μην έρχονται ειδοποιησεις στο email τι επιλογές υπάρχουν;

2 Απαντήσεις

Άγγελος Κυρίτσης Staff απάντησε πριν 9 έτη

Αυτός έχει καλά νούμερα στα χαρτιά, προσωπικά όμως θα εμπιστευόμουν περισσότερο τα benchmarks και θα σου πρότεινα αυτόν.

Στον Χάρη διορθώθηκε μόνο του το θέμα με τα email, χωρίς να κάνει κανείς τίποτα.

Τα email των ερωτήσεων στέλνονται από διαφορετικό σύστημα από τα email του newsletter για τα VIP μέλη, οπότε δεν συνδέονται με κάποιον τρόπο.

Ιορδάνης Αδ απάντησε πριν 9 έτη

Ευχαριστω Αγγελε,μου ηρθε και email στη σημερινή απαντηση!