Όλες οι Ερωτήσεις στο PCsteps2 erwtisoules diaforetikou thematos
Evripidis Xris ρώτησε πριν 9 έτη

1 pos mporw na dw ean ta windows pou exw sto pc einia afthentikotata (enow agorasmena apo th microsoft)

2 ti einai to DISQUS??? exw mperdeftei me to logariasmo tin proigoumeni fora piga na sxolaisw ka ito evgale to sxolio san xristis vasika afto. Ti einai to disqus akrivos!
kai prin ligo dokimasa na aposindethw kai pali mporw na kanw erwtish sto pc steps enw exw apenergopihmeno ka ito logariasmo sto facebook

8 Απαντήσεις

Άγγελος Κυρίτσης Staff απάντησε πριν 9 έτη

Αν τα Windows ήρθαν προεγκατεστημένα με τον υπολογιστή και ο υπολογιστής έχει πάνω του κολλημένο ένα αυτοκόλλητο με το κλειδί προϊόντος, είναι αυθεντικά.

Το Disqus είναι ένα σύστημα σχολίων για ιστοσελίδες. Καμιά φορά κολλάει και δείχνει συνδεδεμένους χρήστες σαν "guest" ή "χρήστης", αλλά σε γενικές γραμμές λειτουργεί καλά.

Evripidis Xris απάντησε πριν 9 έτη

O arithmos proiontos pou grafei stis idiotites ipologisth den dilonoun thn afthentikothta tous?

Άγγελος Κυρίτσης Staff απάντησε πριν 9 έτη

Όχι απαραίτητα. Και τα σπασμένα Windows δείχνουν αριθμό προϊόντος.

Γιατί σε προβληματίζει αν τα Windows είναι αυθεντικά? Πώς εγκαταστάθηκαν στον υπολογιστή σου?

Evripidis Xris απάντησε πριν 9 έτη

koita agorasa apo to microsoft store kai me to pou ekana tin agora evala mia karta pou eixa pou den kserw kan ti einai pistotiki i ti sto kalo einai kai lew tha mou pei oti den exei xrimata ala ta agorase kanonika kai apla den akolouthisa ta vimata pou mou eipan ala ta vimata pou edikses esi kai kai ta doulevw kanonika apla den kserw an exei ginei epalithefsi h kati tetio einai trapeziko to thema tha paw stin trapeza na rwtisw....(telospanton kati egine me tin pistotiki logika afth ta traviksan ta xrhmata kai mallon einai kana lathos tis trapezas tespa) Epomenos apo th stigmi pou exw product key sta xeria mou eimai ok?

Άγγελος Κυρίτσης Staff απάντησε πριν 9 έτη

Ναι, φυσικά και είσαι ΟΚ. Εφόσον έχεις περάσει το product key στα Windows και είναι ενεργοποιημένα δεν υπάρχει κανένα πρόβλημα.

Evripidis Xris απάντησε πριν 9 έτη

Kai kati telefteo afto to key pou exw einai gia ta Windows 8.1 pro mporw na to xrisimopoiisw ka igia alles ekdoseis?

George Vgs απάντησε πριν 9 έτη

Μόνο για τα Windows 8.1 pro μπορείς να το χρησιμοποιήσεις.

Άγγελος Κυρίτσης Staff απάντησε πριν 9 έτη

Μόνο τα προεγκατεστημένα 8.1 pro που έρχονται μαζί με τον υπολογιστή μπορούν να γίνουν downgrade σε Windows 7 Professional. Με αγορασμένα Win 8.1 pro δεν μπορείς να κάνεις downgrade.