Thanos Kourtesis ρώτησε πριν 3 έτη

Καλησπέρα, έχω ήδη ένα extender στο σπίτι και λόγω ότι η εμβέλεια είναι χαμηλή (και του ρούτερ και του extender), θέλω να προσθέσω και ένα δεύτερο. Είναι δυνατόν ή δεν θα συγχρονίσει;

3 Απαντήσεις

Γιώργος Τράντζας Staff απάντησε πριν 3 έτη

Καλημέρα Θάνο

Μπορείς να συνδέσεις 2 extender μεταξύ τους, ωστόσο δεν προτείνεται. Θα δεις σημαντική μείωση στην ταχύτητα και μεγάλη αύξηση στο ping.

Thanos Kourtesis απάντησε πριν 3 έτη

Καλημέρα και συγγνώμη για το καλησπέρα...χαχα... Άμα αγοράσω ένα ασύρματο powerline;

Γιώργος Τράντζας Staff απάντησε πριν 3 έτη

Τα powerline περνάνε τα δεδομένα μέσα από το ηλεκτρικό δίκτυο, οπότε δεν είναι ασύρματα. Ωστόσο, όντως είναι καλύτερη λύση για την περίπτωση σου.