Sotiriss Boutass ρώτησε πριν 4 έτη

καλησπέρα σας πρώτον θα ήθελα να σας πω ένα μπράβο για την καλή δουλειά που κάνετε και εδώ και στο youtube...η ερώτηση μου είναι η εξής προσπαθώ να φτιάξω δυο virtual machines για gaming από ένα pc άλλα βλέπω πως με το virtual box δεν γίνεται κάτι τέτοιο ούτε θα μπορέσω απομονώσω μια κάρτα για κάθε virtual machine θα ήθελα να σας είναι εύκολο κάποια περιληπτικά βοήθεια με το πως θα μπορούσε να δουλέψει η αν σας φαίνεται ενδιαφέρον να το κάνατε και ενα βίντεο που πιστεύω σε πολλούς θα άρεσε κατι τέτοιο αυτα και ευχαριστώ..

1 Απαντήσεις

Γιώργος Τράντζας Staff απάντησε πριν 4 έτη

Καλησπέρα Σωτήρη

Μπορείς να μου εξηγήσεις λίγο καλύτερα τι θέλεις να πετύχεις; Δεν κατάλαβα τι ακριβώς θέλεις να κάνεις με τις εικονικές μηχανές.