Ηρακλης Αντωνιου ρώτησε πριν 5 έτη

καλησπερα  ...μια ερωτηση πως μπορω να συνδέσω 2 Headsets στο pc και να ακούω και από τα 2?...

3 Απαντήσεις

Γιώργος Τράντζας Staff απάντησε πριν 5 έτη

Καλησπέρα Ηρακλή
Για να γίνει αυτό, θα χρειαστείς 2 κάρτες ήχου ή κάποιο από τα headset να έχει δική του κάρτα ήχου.

Ηρακλης Αντωνιου απάντησε πριν 5 έτη

δεν θέλω να ακούω διαφορετικά πράγματα... απλά να ακούω τα ίδια πράγματα από τα 2 ακουστικά...δεν γίνετε χωρίς κάρτα ήχου?...

Γιώργος Τράντζας Staff απάντησε πριν 5 έτη

Αν τα ακουστικά έχουν jack, μπορείς να πάρεις ένα jack splitter και να συνδέσεις και τα δύο πάνω.