ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΔΟΥΒΛΗΣ ρώτησε πριν 3 έτη

καλησπερα, εχει να πρωτεινει κανενας καποιο λαπτο 2 σε 1 μεχρι 800 ευρω?

3 Απαντήσεις

Γιώργος Τράντζας Staff απάντησε πριν 3 έτη

Καλησπέρα Οδυσσέα

Για τι χρήση προορίζεται ακριβώς το laptop; Ρωτάω για να δούμε αν έχεις ιδιαίτερες απαιτήσεις σε γραφικά ή σε ενδιαφέρει κυρίως ο επεξεργαστής.

ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΔΟΥΒΛΗΣ απάντησε πριν 3 έτη

Για δουλεια γραφειου,( Office, internet τετοια πραγματα) και να το παιρνω μαζι σε μιτινγκ για σημειωματαριο. Δεν ξερω μηπως βολευει ενα tablet και να παρω μια θηκη με πληκτρολογιο για οταν χρειαζεται

Γιώργος Τράντζας Staff απάντησε πριν 3 έτη

Θα μπορούσες να δεις αυτό αφού σε ενδιαφέρει η οθόνη αφής. Αν η οθόνη αφής δεν είναι απαραίτητη, αυτό είναι πολύ VFM επιλογή.