Όλες οι Ερωτήσεις στο PCstepsΚατηγορία: Windows22Η2 για Windows 11 σε μη συμβατό υπολογιστή .
John Kalantzis ρώτησε πριν 2 έτη

Καλησπέρα. Εχω εγκαταστήσει τα Windows 11 στο Laptop μου πάνω από τα Windows 10 με βοήθεια από το βίντεό σας και το εργαλείο Media creation Tool γιατί το laptop μου δεν ήταν συμβατό για windows 11. Ολα πάνε καλά. Τι ισχύει με την αναβάθμιση 22Η2 ? Ευχαριστώ.

1 Απαντήσεις

Γιώργος Τράντζας Staff απάντησε πριν 2 έτη

Καλησπέρα Γιάννη
Αν βλέπω σωστά, η συγκεκριμένη αναβάθμιση δεν έχει κυκλοφορήσει ακόμα, βρίσκεται σε δοκιμαστική φάση. Θα δούμε τι θα γίνει όταν γίνει διαθέσιμη σε όλους.