Nikos PaL ρώτησε πριν 1 έτος

Καλησπερα pcsteps....Σημερα μου εβγαλε διαθεσιμη την αναβαθμιση των windows 11 22h2 και προσπαθησα δυο τρεις φορες ανεπιτυχως να αναβαθμισω γιατι ενω κατεβαζε το update οταν ξεκινουσε το Install μετα το 30-40% μου εβγαζε μηνυμα Error ​We couldn't install this update, but you can try again (0x80070001)

2 Απαντήσεις

Nikos PaL απάντησε πριν 1 έτος

Γιώργος Τράντζας Staff απάντησε πριν 1 έτος

Καλησπέρα Νίκο! Δοκίμασε να κάνεις την αναβάθμιση μέσω του Windows 11 Installation Assistant. Νομίζω θα σου ζητήσει να κατεβάσεις μια άλλη εφαρμογή από την οποία γίνω εγκατάσταση και updates.