Κωνσταντίνος Οικονόμου ρώτησε πριν 3 έτη

γίνεται η σύνθεση των 550€-650€ για office, photoshop κτλ (με επεξεργαστή intel και ενσωματωμένα γραφικά) που έχετε προτείνει σε ενα αρθρο να τρέξει τα windows 11?

1 Απαντήσεις

Γιώργος Τράντζας Staff απάντησε πριν 3 έτη

Καλημέρα Κωνσταντίνε

Πρέπει να αλλάξεις τη μητρική και να πας σε κάποια που υποστηρίζει TPM 2.0, ώστε να είναι συμβατή με τα Windows 11. Αν μας πεις μέχρι τι ποσό μπορείς να δώσεις για τη μητρική, μπορούμε να προτείνουμε κάποια. Με τα υπόλοιπα εξαρτήματα δεν υπάρχει πρόβλημα.