atlas talos ρώτησε πριν 3 έτη

Καλησπέρα σας. Ήθελα να ρωτήσω αν υπάρχει ταμπλέτα στην ελληνική αγορά με ενσωματωμένη οθόνη και το κατάλληλο software για να δημιουργηθεί το τελικό αποτέλεσμα χωρίς ή με ελάχιστη συμβολή του υπολογιστή. Επίσης αν υπάρχει η δυνατότητα να γίνεται και κάποια υποτυπώδης μουσική με τη χρήση της ίδιας ταμπλέτας (έξοδος για μικρόφωνο κλπ).

Ευχαριστώ πολύ.

3 Απαντήσεις

Γιώργος Τράντζας Staff απάντησε πριν 3 έτη

Καλησπέρα φίλε μου

Γενικά υπάρχουν tablet που έχει φτιαγμένα για σχεδιο με πενάκι, αλλά μιλάμε για αρκετά ακριβά μοντέλα. Το budget σου που κυμαίνεται;

atlas talos απάντησε πριν 3 έτη

Μέχρι 500 ευρώ. Υπάρχει κάτι καλό σε αυτά τα λεφτά;

Γιώργος Τράντζας Staff απάντησε πριν 3 έτη

Χωρίς να έχουμε ασχοληθεί με σχέδιο είναι δύσκολο να προτείνουμε κάποιο. Ναι μες θα κρίνουμε τα χαρακτηριστικά, αλλά δεν μπορούμε να γνωρίζουμε πόσο ευαίσθητη είναι η οθόνη, κάτι πολύ βασικό στο σχέδιο. Καλό είναι να ρωτήσεις σε κάποιο forum που αφορά designer, σχεδιαστές κλπ.