Νίκος Καλονικολάου ρώτησε πριν 3 έτη

γίνεται να συνδέσω 3 οθονες σε pc ή λαπτοπ π εχει  μονο 2 εξοδους?(hdmi/vga)
επειδη εχω δει κατι βιντεο π συνδεουν εναν ανταπτορα σε θυρα usb και δουλευει, αλλα αναρωτιεμαι αν η θυρα usb μπορει να μεταφερει ηχο και εικονα. αν υπαρχει καποιος τετοιος ανταπτορας μπορειτε μηπως να μ στειλετε καποιο λινκ?
υγ: οσους ανταπτορες βρηκα εγω απλα δειχνουν το ιδιο και στις 2 οθονες πχ.

1 Απαντήσεις

Γιώργος Τράντζας Staff απάντησε πριν 3 έτη

Καλησπέρα Νίκο

Ένας συνεργάτης είχε δοκιμάσει έναν σχετικό usb αντάπτορα, αλλά δούλεψε μόνο για λίγα δευτερόλεπτα. Μετά έχασε το σήμα σε μία από τις 3 οθόνες.

Δεν γνωρίζουμε αν έφταιγε ο συγκεκριμένος αντάπτορας ή γενικά δεν είναι δυνατή η ταυτόχρονη σύνδεση 3 οθονών.