HARD BOY ρώτησε πριν 7 έτη

Πως μπορω να ορισω την SD CART ως συμπληρωματικο χωρο αποθηκευσης στον υπολογιστη μου; Εννοω οταν γεμισει ο σκληρος να συνεχισει και να πηγαινει εκει τα αρχεια.

1 Απαντήσεις

Γιώργος Τράντζας Staff απάντησε πριν 7 έτη

Καλησπέρα,
Αυτό που θες να κάνεις, απ' όσο ξέρω, δεν είναι εφικτό. Εσύ επιλέγεις που αποθηκεύεται τι, δεν γίνεται κάτι αυτόματα.
Το μόνο πανομοιότυπο με αυτό που θες να κάνεις είναι το RAID, αλλά δεν είναι εφικτό με sd κάρτες. Μόνο με δίσκους.
https://www.pcsteps.gr/60129-%CF%84%CE%B9-%CE%B5%CE%AF%CE%BD%CE%B1%CE%B9-%CF%84%CE%BF-raid-%CE%B1%CF%83%CF%86%CE%AC%CE%BB%CE%B5%CE%B9%CE%B1-%CF%84%CE%B1%CF%87%CF%8D%CF%84%CE%B7%CF%84%CE%B1-%CE%B4%CE%AF%CF%83%CE%BA%CE%BF%CF%85/