nasos makris ρώτησε πριν 4 έτη

Μια οθόνη σαμσουνγκ 32 ίντσες με 1080p ανάλυση (144hz) θα εχει θεμα επειδη ειναι μεγαλη; Δλδ θα εχω θεμα στην ποιότητα;
Και επισης θα μπορώ να την υποστήριξω με RX 5600 XT και R5 3600x;

1 Απαντήσεις

Γιώργος Τράντζας Staff απάντησε πριν 4 έτη

Καλησπέρα Νάσο

Δεν θα έχεις πρόβλημα στη θέαση, εκτός αν κάθεσαι υπερβολικά κοντά στην οθόνη.

Με τη συγκεκριμένη κάρτα θα πιάνεις τα αντίστοιχα FPS στους περισσότερους τίτλους. Παίζουν ρόλο και οι ρυθμίσεις που θα επιλέξεις σε κάθε παιχνίδι.

Καλό είναι να ενεργοποιήσεις και το Freesync, αν το υποστηρίζει η οθόνη σου. Έτσι, δεν θα έχεις θέμα σε παιχνίδια που δεν θα πιάνεις τόσο υψηλά FPS.