Alexandros M ρώτησε πριν 3 έτη

Καλησπέρα θέλω να ρωτήσω ο 3400g θα αντέχει με τα ενσωματωμένα γραφικά να παίξω gta rp που είναι βαρύ παιχνίδι;

5 Απαντήσεις

Γιώργος Λάνδρου Staff απάντησε πριν 3 έτη

Καλησπέρα φίλε μου, δες εδώ ένα demo του παιχνιδιού με αυτό τον επεξεργαστή.

Alexandros M απάντησε πριν 3 έτη

Καλησπέρα αυτό είναι το gta V νομίζω το gta rp είναι λίγο πιο βαρύ αλλά ευχαριστώ γενικά θέλω να φτιάξω ένα pc μέχρι 550-600€ μπορώ να βάλω κάρτα γραφικών ξεχωριστή ή φτάνουν τα ενσωματωμένα γραφικά του 3400g για fortnite, gta rp, raft ;

ΝΙΚΟΛΑΣ ΞΥΔΑΚΗΣ απάντησε πριν 3 έτη

Γειά σου φίλε μου
Εγω θα σου πρότεινα να πάρεις μια οικονομική κάρτα γραφικών π.χ. 1650 super

Alexandros M απάντησε πριν 3 έτη

Και εγώ αυτό σκέφτηκα σε 1650 super ή 1660 super αλλά δεν υπάρχει τίποτα στην αγορά πλέον και οι τιμές έχουν αυξηθεί στα ύψη λογικά αν περιμένω 2-3 μήνες να πέσουν οι τιμές ευχαριστώ

Γιώργος Λάνδρου Staff απάντησε πριν 3 έτη

Από τη στιγμή που υπάρχουν προβλήματα στην αγορά, ξεκίνα με τα ενσωματωμένα γραφικά και μελλοντικά, προσθέτεις μία κάρτα γραφικών..