Lonter Balili ρώτησε πριν 6 έτη

Καλησπέρα σας θα θελα να σας ρωτήσω κάτι που με απασχολεί αυτό τον τελευταίο καιρό αγόρασα μια τηλεόραση smart TV 3D και δεν μπορώ να βρω στα video club ταινίες 3D βασικά έχω βρει αρκετές αλλά το 3D τους μονο 3D δεν είναι δεν ξέρω το quality τους δεν είναι αυτό που περιμένω έχω δει κάτι βιντεακια στο YouTube μικρού μήκους όπου ήταν όντος 3D σαν να ήμουν στο σινεμά εβγενε ο ηθοποιός τόσο έξω από την οθόνη μου ερχόταν ακριβός δίπλα μου δεν ξέρω τι μπορεί να φταίει

1 Απαντήσεις

Γιώργος Τράντζας Staff απάντησε πριν 6 έτη

Καλησπέρα,
Αυτό εξαρτάται από το είδος του 3D της οθόνης σου και από την ποιότητα της ταινίας. Στην περίπτωση σου μάλλον είναι θέμα ταινία.
Μπορείς να κατεβάσεις κάποια 3D demo  και να συγκρίνεις το αποτέλεσμα.