Bill Keeping ρώτησε πριν 10 έτη

υπαρχει καποιος player ή τροπος να διαμορφωσω τα γνωστα players (bsplayer,vlc κ.λ.π) για να βλεποω ταινιες 3D

3 Απαντήσεις

Άγγελος Κυρίτσης Staff απάντησε πριν 10 έτη

Δες αυτό το video για τον VLC.

Bill Keeping απάντησε πριν 10 έτη

Το χω δοκιμασει παλιοτερα αυτο το trick αλλα χωρις μεγαλη επιτυχια και δεν βολευει κιολας γιατι καθε φορα πρεπει να το ρυθμιζω απο την αρχη εφοσον το χρισιμοποιω και για αλλες χρησεις,για αυτο ρωτησα αν γνωριζεις καπιο αυτουσιο προγραμμα για 3D.Ευχαριστω παντως Αγγελε για την συσταση του βιντεο.

Άγγελος Κυρίτσης Staff απάντησε πριν 10 έτη

Δεν έχω γυαλιά 3D και δεν σκοπεύω να πάρω, οπότε δεν μπορώ να σου προτείνω κάποια δοκιμασμένη λύση.

Ειδικοί players είναι ο Bino, ο Monavi, o player της Nvidia, o Total Media Theater.

Φαντάζομαι υπάρχουν κι άλλοι, αλλά δοκίμασε πρώτα αυτούς.