Χρήστος Μαντσος ρώτησε πριν 3 μήνες

Καλημέρα! Πριν λίγο καιρό αγόρασα ένα ανεμιστηράκι για το pc( Lian Li UNI FAN SL120 V2 reverse Blade Case με ARGB)το οποίο έγραφε ότι έχει και 3PIN καλώδιο και 4PIN. Στη μητρική μου μπαίνει 4PIN καλώδιο για το RGB αλλά αυτό που είχε μέσα στο κουτί ήταν 3PIN. Θα ήθελα να μου πείτε που μπορώ να βρω τέτοιο καλώδιο ή αν γίνεται απο 3PIN να γίνει  4PIN. Οτιδήποτε για να συνδέσω το rgb στη μητρική.

3 Απαντήσεις

Γιώργος Λάνδρου Staff απάντησε πριν 3 μήνες

Καλησπέρα, μερικές διευκρινήσεις, το ανεμιστηράκι έχει 4pin? Το καλώδιο είναι ενσωματωμένο στο ανεμιστηράκι? Πάντως από ότι βλέπω εδώ μετατροπή δεν γίνεται.

Χρήστος Μαντσος απάντησε πριν 3 μήνες

Το καλώδιο το οποίο είναι 3 pin δεν είναι ενσωματωμένο στο ανεμιστηράκι. Δεν έχει 4pin

Γιώργος Λάνδρου Staff απάντησε πριν 3 μήνες

Δυστυχώς μετατροπή για να υποστηρίζει το argb δεν γίνεται από ότι βλέπω εδώ.