John Angel ρώτησε πριν 8 έτη

Καλησπέρα, μπορείτε να μου πείτε πια 3rd party εταιρεία χρησιμοποιείτε για να εμφανίζετε τις διαφημίσεις σας; Χρησιμοποιώ το ezoic.com προς το παρών αλλά δεν είμαι αρκετά ευχαριστημένος. Αν θυμάμαι καλά είχατε την sulvo.com αλλά δεν βλέπω να την χρησιμοποιείτε άλλο.

Ευχαριστώ εκ των προτέρων!

1 Απαντήσεις

Άγγελος Κυρίτσης Staff απάντησε πριν 8 έτη

Αυτή τη στιγμή δοκιμάζουμε το Yieldbird για 30 ημέρες. Τα αποτελέσματά του μέχρι στιγμής είναι αρκετά χειρότερα από το Sulvo, αλλά περιμένουμε να ολοκληρωθεί η δοκιμαστική περίοδος για να βγάλουμε τα συμπεράσματά μας.