Όλες οι Ερωτήσεις στο PCstepsΚατηγορία: Ερωτήσεις4) ΕΡΩΤΉΣΕΙΣ ΑΠΟΡΊΕΣ /ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΎΥΥ ΤΟ ΦΙΛΟ ΓΙΏΡΓΟ ΤΡΑΝΤΖΑΣ
Anne Boris ρώτησε πριν 2 έτη
  1. 1) ΘΕΛΩ ΝΑ ΑΓΟΡΑΣΩ ΤΗΛΕΌΡΑΣΗ ΤΗΝ Xiaomi Smart Τηλεόραση QLED 4K UHD Mi Q1E ΑΞΊΖΕΙ ΚΑΙ ΕΓΓΡΑΦΉ ΚΑΝΆΛΙΑ ΥΠΆΡΧΕΙ ΤΡΌΠΟΣ ΝΑ ΓΊΝΕΙ ΈΧΕΤΕ ΝΑ ΜΟΥ ΠΡΟΤΕΊΝΕΤΕ ΚΑΜΊΑ ΣΕ ΑΥΤΑ ΤΑ. ΛΕΦΤΆ ΚΟΝΤΆ ΣΤΑ 550+600)  2)ΤΟ BANGGOOD ΤΙΜΟΛΌΓΙΟ ΧΩΡΊΣ ΦΠΑ ΚΌΒΕΙ ΚΑΙ ΚΆΝΕΙ ΜΉΠΩΣ Β2Β 3) ΘΕΛΩ ΝΑ ΑΓΟΡΑΣΩ ΘΥΡΟΤΗΛΕΟΡΑΣΗ ΈΧΕΤΕ ΝΑ ΠΡΟΤΕΊΝΕΤΑΙ ΚΑΜΊΑ 4)ΘΕΛΩ ΝΑ ΑΓΟΡΑΣΩ ΚΑΜΕΡΑ ΓΙΑ ΤΟ ΣΠΊΤΙ ΚΑΙ ΝΑ ΈΧΕΙ ΗΧΟ ΝΑ ΑΚΟΥΩ ΚΑΙ ΝΑ ΜΠΟΡΟΎΝ ΝΑ ΜΕ ΑΚΟΎΣΟΥΝ ΥΠΆΡΧΕΙ ΕΧΕΤΕ ΝΑ ΜΟΥ ΠΡΟΤΕΊΝΕΤΕ ΚΑΜΊΑ (ΚΑΙ ΤΈΛΟΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΎΥΥ ΤΟ ΦΙΛΟ ΓΙΏΡΓΟ ΤΡΑΝΤΖΑΣ ΓΙΑ ΤΗ ΒΟΉΘΕΙΑ ΣΤΟ PC ΠΗΡΑ ΤΕΛΙΚΆ Western Digital Blue SN550 ΚΑΙ ΤΗ ΜΗΤΡΙΚΉ ΑΥΤΉ ΤΖΆΜΠΑ MSI B450M Pro-VDH Max

1 Απαντήσεις

Γιώργος Τράντζας Staff απάντησε πριν 2 έτη

Καλημέρα φίλε μου

1)Εμείς θα προτιμούσαμε την Samsung QLED 55 QE55Q70A.

2)Το Banggood έχει έδρα εκτός ΕΕ, οπότε δεν νομίζω ότι μπορεί να σου κόψει τιμολόγιο.

3)Η συμβατότητα των θυροτηελοράσεων εξαρτάται από την καλωδίση του κτιρίου, οπότε αναγκαστικά πρέπει να συμβουλευτείς κάποιον τεχνικό.

4)Το budget σου για την κάμερα που περίπου κυμαίνεται;