μανωλης κουλας ρώτησε πριν 9 έτη

Sori gia ta griklis ...kalimera paidia! na rotisw kati alla einai ektos thematos apo upologistes...
kserei kanenas pws mporw na modaro to galaxy s3 pou exw kai na perasw android lollipop 5 epanw? to 4.4.4 to exw perasei kai douleuei kanonika. Η ερώτηση είναι απο άλλον φύλο μου απλα τιν αντεγραψα για να την βάλω εδω, και αν ξέρει κάποιος ας μου πει να το μεταφερω. Του είπα απο τιν αρχή μπες και ρωτά έχει ο ίδιος, του είπα και τα βήματα πως θα μπει εδώ αλλά του φάνηκε κάπως περίπλοκο δεν ξερω. Η ερώτηση στα ελληνικά >>> ξέρει κανένας πως μπορω να κοντάρι το galaxy s3 που έχω και να περάσω androit lollipop επανω? Το 4.4.4 το έχω περάσει και δουλεύει κανονικά.

1 Απαντήσεις

Άγγελος Κυρίτσης Staff απάντησε πριν 9 έτη

Μανώλη, αν ο φίλος σου δεν μπορεί να κάνει κλικ σε ένα εικονίδιο social media για να γράψει μια ερώτηση, ειλικρινά αναρωτιέμαι πώς μπορεί να αλλάξει rom στο κινητό του.

Εδώ θα βρει οδηγίες για το Galaxy S3.