Kostas Dimitrakis ρώτησε πριν 3 έτη

Γειά σας. Σκέφτομαι να αλλάξω την σταθερή μου σύνδεση στο ίντερνετ, η οποία με το ζόρι έχει 8mbps download ,και να βάλω μια με απεριόριστα δεδομένα με 4g,η οποία υπόσχεται έως 150 mbs. Θεωρείται ότι είναι μια καλή ιδέα; Οι ταχύτητες θα είναι αυξημένες η κάπου κρύβετε ο Ζονκ;😁

3 Απαντήσεις

Γιώργος Τράντζας Staff απάντησε πριν 3 έτη

Καλημέρα Κώστα

Αν έχει καλό σήμα μέσα στο σπίτι σου, οι ταχύτητες θα είναι πολύ υψηλότερες από την σταθερή σου σύνδεση.

Ωστόσο, πρέπει να προσέψεις αν το πρόγραμμα που θα υπογράψεις έχει κάποια πολιτική ορθής χρήσης και ρίχνει την ταχύτητα μετά από κατανάλωση συγκεκριμένου όγκου δεδομένων.

Kostas Dimitrakis απάντησε πριν 3 έτη

Θα υπάρχει κάποιο πρόβλημα με το online gaming σε θέμα ping κτλ?

Γιώργος Τράντζας Staff απάντησε πριν 3 έτη

Ανάλογα τον πάροχο σου μπορεί να μην είναι υπερβολικά χαμηλό, αλλά σε γενικές γραμμές θα είναι αρκετά χαμηλό για gaming χωρίς προβλήματα.