DSSXe . ρώτησε πριν 4 έτη

https://ntcore.com/?page_id=371
Θέλω να χρησιμοποιήσω ένα mod για το mafia 2 και στις οδηγίες εγκατάστασης ισχυρίζεται πως χρειάζεται αυτό το patch το παιχνίδι για να τρέξει με περισσότερη vram ώστε να είναι πιο σταθερό και να μην κρασάρει. Ωστόσο όπως το βλέπω δεν μου φαίνεται και πολύ legit. Και έστω πως κάνει αυτή την δουλεία δεν υπάρχει κάποιος άλλος τρόπος να πειράξω το exe για να τρέχει με περισσότερη vram?

1 Απαντήσεις

Γιώργος Τράντζας Staff απάντησε πριν 4 έτη

Καλησπέρα

Παρότι κυκλοφορούν πολλά patch τέτοιου τύπου, ποτέ δεν μπορείς να είσαι σίγουρος. Ακόμα και αν είναι ασφαλές, πρέπει να είναι συμβατό με το παιχνίδι.

Μόνο κάποιος που το έχει δοκιμάσει μπορεί να σου δώσει κάποια εμπεριστατωμένη άποψη. Δυστυχώς, εμείς δεν έχουμε ασχοληθεί με το συγκεκριμένο θέμα.