006dm ρώτησε πριν 8 μήνες

Καλησπέρα,  χρησημοποιω εδω και πολυ καιρο επειτα απο ενα βιντεο σας το 4Κ downloader,  ολα ηταν καλα, με καταβολεψε μεχρι που τωρα τελευταία δυσλειτουργει και κατεβαζει συγκεκριμενα βιντεο μονο και καποιες φορες που δεν δουλεύει αναγκάζομαι να ψαχνοναι σε τριτοτεταρτα σαιτ που με το ζωρι κανουν δουλειά. Δοκιμασα update και επανεγκατασταση χωρις κανενα αποτέλεσμα . Ξερει κανεις μια εναλλακτική του ?

3 Απαντήσεις

Γιώργος Τράντζας Staff απάντησε πριν 8 μήνες

Καλημέρα φίλε μου! Μπορείς να δοκιμάσεις αυτό.

006dm απάντησε πριν 7 μήνες

καλησπερα, ευχαριστω που μου το προτεινατε αλλα το antivirus το εχει αποκλεισει και γενικα τετοια site τα εχει αποκλεισει. Μηπως ξερετε καποιο αλλο προγραμμα?

Android Creator απάντησε πριν 7 μήνες

Μπορείς να δοκιμάσεις αυτό το Website: https://el.loader.to/1/1080p-video-downloader.html
Σε εμένα λειτουργεί