Alexis Mos ρώτησε πριν 9 έτη

καλησπερα Αγγελε πως γινεται να αναπαραγαγω 4κ videos στο λαπτοπ που χω τραβηξει με κινητο ?τα περασα απλα και δν παιζανε χρειαζεται καποια μετατροπη?

8 Απαντήσεις

Άγγελος Κυρίτσης Staff απάντησε πριν 9 έτη

Αλέξη, με ποιο media player δοκίμασες να τα αναπαράγεις? Ο VLC συνήθως αναγνωρίζει όλα τα είδη βίντεο.

Alexis Mos απάντησε πριν 9 έτη

δοκιμασα και το vlc ναι!και εκει κολλουσε και εβγαζε κατι γραμμες και χανοταν η εικονα

Άγγελος Κυρίτσης Staff απάντησε πριν 9 έτη

Τι κάρτα γραφικών έχει ο υπολογιστής σου? Μπορεί απλά να μην έχει αρκετή επεξεργαστική ισχύ για βίντεο 4K.

Alexis Mos απάντησε πριν 9 έτη

/s/4997336/Toshiba-Satellite-S70-B-10V-i7-4710HQ-8GB-1TB.html

Άγγελος Κυρίτσης Staff απάντησε πριν 9 έτη

Η κάρτα γραφικών είναι μεταξύ GTX 840 και GTX 850, δεν θα έπρεπε να κολλάει στο βίντεο. Έχεις βάλει τους τελευταίους drivers από την AMD?

Μπες εδώ και τρέξε το autodetect ή ψάξε για Radeon R9 M265X

Alexis Mos απάντησε πριν 9 έτη

κατεβασα αυτο το προγραμματακι http://www.divx.com/
και παιζει τωρα

Dimitris Zavos απάντησε πριν 8 έτη

Καλησπέρα,

Έχω το ίδιο πρόβλημα με τον Αλέξη

μπορώ με την κάρτα γραφικών AMD Radeon HD 7420G να αναπαράγω video 4k το οποίο το έχω τραβήξει με το κιητό μου και το έχω περάσει στο pc;

Ευχαριστω!

Υποστήριξη PCsteps (Νίκος) απάντησε πριν 8 έτη

Η κάρτα σου το σηκώνει, αν δεν το παίζει σωστά μπορεί να μην το σηκώνει το σύστημα σου, δοκίμασε με vlc που υποστηρίζει 4κ βίντεο.

Αν έχεις άλλη ερώτηση άνοιξε δικιά σου και μην απαντήσεις εδώ.